Specialusis pedagogas pataria

UTA

Visą UTA medžiagą rasite švietimo portale eMokykla

emokykla 2023

Atnaujintos programos nuo kitų mokslo metų bus pradėtos diegti 1, 3, 5, 7, 9 klasėse ir III gimnazijos, o likusiose klasėse – nuo 2024 m.

Patvirtintos bendrosios programos (Įsakymas V-1269 2022-08-24Dėl Priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrųjų programų patvirtinimo (Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija))

Atnaujintos bendrosios programos

Vaizdo įrašas, kuriame apžvelgiami pagrindiniai programų įgyvendinimo etapai bei kokia pagalba gali pasinaudoti mokytojai.

Kompetencijų ugdymo dalyke žemėlapiai

Dailė xls
Istorija xls
Šokis xls

Vertinimo tvarkos aprašas  (Įsakymas V-1269 2022-08-24Dėl Priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrųjų programų patvirtinimo (Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija))

fb #bendrųjųprogramų

Vykusių renginių įrašai

Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA) – ką reikia žinoti?

Kaip veikti diegiant atnaujintas BP?

Atnaujintų bendrųjų programų (BP) diegimo ir įtraukties stiprinimo dermė mokykloje

UTA įgyvendinimo laiko juosta

Kaip bendradarbiavimas su socialiniais partneriais gali praturtinti ugdymą pagal atnaujintas bendrąsias programas (BP)?

NŠA UTA mokymai

Tėvams apie UTA

emokykla.jpg

Bendrosios programos