Rugsėjo 17-22 d. Utenos švietimo centras vykdė Erasmus KA122 projekto „SYNERG-IE’s“ dalyvių stažuotę Utenoje

erasmus logoUtenos švietimo centre lankėsi Valensijos miesto švietimo skyriaus vadovas Manuel Ortiz Lobato ir švietimo padalinio inspektoriai Adelia Boscà Almiñana, Ismael Martinez Ruiz ir Francesc Xavier Granell Sorribes.
Švietimo atstovai iš Valensijos yra Utenos švietimo centre vykdomų tarptautinių projektų partneriai, atvykę pagal gerųjų patirčių mainų Erasmus KA122 projektą „SYNERG-IE’s“, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis. Susitikimą inicijavo Švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė ir metodininkės Ramunė Sabaliauskienė, Ramunė Dasevičienė bei Rita Diominienė.
Lankydamiesi Utenos švietimo centre, Utenos miesto savivaldybėje, Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, Utenos kolegijoje, Utenos Vyturių progimnazijoje, Utenos lopšelyje-darželyje „Gandrelis“ svečiai domėjosi suaugusių formaliuoju ir neformaliuoju švietimu, bendra švietimo politika Utenos rajone ir šalyje, vaikų priėmimu į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, pirmas ir gimnazijos klases, mokinių maitinimu, priklausomybių prevencija, atnaujintu bendrojo ugdymo turiniu bei vidiniu ir išoriniu švietimo įstaigų vertinimu.

Stažuotės viešinimas Utenos rajono savivaldybės svetainėje

Stažuotės viešinimas Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“

Utenos „Vyturių“ progimnazijoje

Utenos „Vyturių“ progimnazijos feisbuke